Ansatte

Alle ansatte

Arne Aalrust

Vaktmester

arne.aalrust@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174712

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Ingrid Prestegård Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Morten Andersen

Ikt ansvarlig

morten.andersen@rosenvilde.vgs.no

Astri Eline Asheim

Pedagogisk leder formgivingsfag

Astri.Eline.Asheim@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Heidi Bendoni

Økonomi- og personalkonsulent

heidi.bendoni@rosenvilde.vgs.no

Terje Bentzen

Rektor

Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Chris Bjerke-Rajan

Tilsynsvakt

Chris.Bjerke-Rajan@rosenvilde.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Pernille Myhre Christiansen

Pernille.Myhre.Christiansen@rosenvilde.vgs.no

Eivind Lauritz Heide Collin

Eivind.Lauritz.Heide.Collin@rosenvilde.vgs.no

Annikken Falkbu

Avdelingsleder for Medier og kommunikasjon og Kunst, design og arkitektur/Studiespesialisering med formgivingsfag

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Tove Handeland

Rådgiver

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

Mette Haugsand

Pedagogisk leder helse- og oppvekstfag

mette.haugsand@rosenvilde.vgs.no

Petter Øistein Skybak Holmsen

Petter.Oistein.Skybak.Holmsen@rosenvilde.vgs.no

Terje Horneland

Avdelingsleder for elevtjenester

terje.horneland@rosenvilde.vgs.no

Lars Martin Weise Håland

Lars.Martin.Weise.Haland@rosenvilde.vgs.no

Karikalan Kathravetpillai

Renholder

Karikalan.Kathravetpillai@rosenvilde.vgs.no

Annelise Berentsen Kullmann

Annelise.Berentsen.Kullmann@rosenvilde.vgs.no

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Anders Lindhjem-Godal

Avdelingsleder for studiespesialisering og fellesfag

Anders.Lindhjem-Godal@rosenvilde.vgs.no

Merethe Haavi Lybekk

Merethe.Haavi.Lybekk@afk.no

Ingunn Lyngstad

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag / restaurant- og matfag

ingunn.lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Maria Dorthea Haaberg Markaki

Maria.Dorthea.Haaberg.Markaki@rosenvilde.vgs.no

Eva Ruud Mitusch

Assisterende rektor

Eva.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Inger-Anne Frøystadvåg Møkleby

Inger-Anne.Froystadvag.Mokleby@rosenvilde.vgs.no

Sylvia Aakervik Møllerud

sylvia.aakervik.mollerud@rosenvilde.vgs.no

Yogarasasingam Nadarajah

Renholder

Yogarasasingam.Nadarajah2@rosenvilde.vgs.no

Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Mattis Næss

Pedagogisk leder IKT i undervisning

Mattis.Nass@rosenvilde.vgs.no

Sentilnathan Ponniah

Renholder

sentilnathan.ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don Rajan

Tilsynsleder

don.rajan@rosenvilde.vgs.no

Lise Ramfjord

Helsesøster

Lise.Ramfjord@rosenvilde.vgs.no

Eksamensbruker Rosenvilde

Haris Sandset-Hasic

Miljøarbeider

Haris.Sandset-Hasic@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Jo Helge Ansnes Schei

Pedagogisk leder språkfag

Jo.Helge.Ansnes.Schei@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Geir Rasmus Ramstad Sletvold

Geir.Rasmus.Ramstad.Sletvold@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Rosaria Ginesi Ulsnæs

Rosaria.Ginesi.Ulsnas@afk.no

Paramsothy Vathilingam

Renholder

Paramsothy.Vathilingam@rosenvilde.vgs.no

Tor Ole Thuseth Wardenær

Tor.Ole.Thuseth.Wardenar@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Mette Haugsand

Pedagogisk leder helse- og oppvekstfag

mette.haugsand@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Annikken Falkbu

Avdelingsleder for Medier og kommunikasjon og Kunst, design og arkitektur/Studiespesialisering med formgivingsfag

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Tove Handeland

Rådgiver

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Restaurant- og matfag

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Studiespesialisering

Astri Eline Asheim

Pedagogisk leder formgivingsfag

Astri.Eline.Asheim@rosenvilde.vgs.no

Tove Handeland

Rådgiver

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

Anders Lindhjem-Godal

Avdelingsleder for studiespesialisering og fellesfag

Anders.Lindhjem-Godal@rosenvilde.vgs.no

Lærere

Ingrid Prestegård Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Astri Eline Asheim

Pedagogisk leder formgivingsfag

Astri.Eline.Asheim@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Mette Haugsand

Pedagogisk leder helse- og oppvekstfag

mette.haugsand@rosenvilde.vgs.no

Lars Martin Weise Håland

Lars.Martin.Weise.Haland@rosenvilde.vgs.no

Anders Lindhjem-Godal

Avdelingsleder for studiespesialisering og fellesfag

Anders.Lindhjem-Godal@rosenvilde.vgs.no

Inger-Anne Frøystadvåg Møkleby

Inger-Anne.Froystadvag.Mokleby@rosenvilde.vgs.no

Sylvia Aakervik Møllerud

sylvia.aakervik.mollerud@rosenvilde.vgs.no

Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Mattis Næss

Pedagogisk leder IKT i undervisning

Mattis.Nass@rosenvilde.vgs.no

Jo Helge Ansnes Schei

Pedagogisk leder språkfag

Jo.Helge.Ansnes.Schei@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Tor Ole Thuseth Wardenær

Tor.Ole.Thuseth.Wardenar@rosenvilde.vgs.no

Ledelse

Terje Bentzen

Rektor

Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Annikken Falkbu

Avdelingsleder for Medier og kommunikasjon og Kunst, design og arkitektur/Studiespesialisering med formgivingsfag

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Terje Horneland

Avdelingsleder for elevtjenester

terje.horneland@rosenvilde.vgs.no

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Anders Lindhjem-Godal

Avdelingsleder for studiespesialisering og fellesfag

Anders.Lindhjem-Godal@rosenvilde.vgs.no

Ingunn Lyngstad

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag / restaurant- og matfag

ingunn.lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Eva Ruud Mitusch

Assisterende rektor

Eva.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Rådgivere

Tove Handeland

Rådgiver

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Andre ansatte

Arne Aalrust

Vaktmester

arne.aalrust@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174712

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Morten Andersen

Ikt ansvarlig

morten.andersen@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Heidi Bendoni

Økonomi- og personalkonsulent

heidi.bendoni@rosenvilde.vgs.no

Chris Bjerke-Rajan

Tilsynsvakt

Chris.Bjerke-Rajan@rosenvilde.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Pernille Myhre Christiansen

Pernille.Myhre.Christiansen@rosenvilde.vgs.no

Eivind Lauritz Heide Collin

Eivind.Lauritz.Heide.Collin@rosenvilde.vgs.no

Petter Øistein Skybak Holmsen

Petter.Oistein.Skybak.Holmsen@rosenvilde.vgs.no

Karikalan Kathravetpillai

Renholder

Karikalan.Kathravetpillai@rosenvilde.vgs.no

Annelise Berentsen Kullmann

Annelise.Berentsen.Kullmann@rosenvilde.vgs.no

Merethe Haavi Lybekk

Merethe.Haavi.Lybekk@afk.no

Maria Dorthea Haaberg Markaki

Maria.Dorthea.Haaberg.Markaki@rosenvilde.vgs.no

Yogarasasingam Nadarajah

Renholder

Yogarasasingam.Nadarajah2@rosenvilde.vgs.no

Sentilnathan Ponniah

Renholder

sentilnathan.ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don Rajan

Tilsynsleder

don.rajan@rosenvilde.vgs.no

Lise Ramfjord

Helsesøster

Lise.Ramfjord@rosenvilde.vgs.no

Eksamensbruker Rosenvilde

Haris Sandset-Hasic

Miljøarbeider

Haris.Sandset-Hasic@rosenvilde.vgs.no

Geir Rasmus Ramstad Sletvold

Geir.Rasmus.Ramstad.Sletvold@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Rosaria Ginesi Ulsnæs

Rosaria.Ginesi.Ulsnas@afk.no

Paramsothy Vathilingam

Renholder

Paramsothy.Vathilingam@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no