Ansatte

Alle ansatte

Arne Aalrust

Vaktmester

arne.aalrust@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174712

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Cathrine Selmer Altepost

Avdelingsleder

Cathrine.Selmer.Altepost@rosenvilde.vgs.no

Ingrid Prestegård Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Morten Andersen

Ikt ansvarlig

morten.andersen@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Terje Bentzen

Rektor

Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Chris Bjerke-Rajan

Tilsynsvakt

Chris.Bjerke-Rajan@stabekk.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Henrik Rognerud Børresen

IKT-lærling

henrik.borresen@rosenvilde.vgs.no

Pernille Myhre Christiansen

Pernille.Myhre.Christiansen@rosenvilde.vgs.no

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Avdelingsleder SSP og PB

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Annikken Falkbu

Avdelingsleder for Medier og kommunikasjon og Kunst, design og arkitektur

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Tove Handeland

Rådgiver for KDA og ST

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

Mette Haugsand

Pedagogisk leder helse- og oppvekstfag

mette.haugsand@rosenvilde.vgs.no

Sigrid Eline Odland Hvaring

Sigrid.Eline.Odland.Hvaring@rosenvilde.vgs.no

Lars Martin Weise Håland

Lars.Martin.Weise.Haland@rosenvilde.vgs.no

Marte Høvde

Økonomi/personalkonsulent

Marte.Hovde@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174729

Karikalan Kathravetpillai

Renholder

Karikalan.Kathravetpillai@rosenvilde.vgs.no

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Ingunn Lyngstad

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag / restaurant- og matfag

ingunn.lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Eva Ruud Mitusch

Assisterende rektor

Eva.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Inger-Anne Frøystadvåg Møkleby

Inger-Anne.Froystadvag.Mokleby@rosenvilde.vgs.no

Yogarasasingam Nadarajah

Renholder

Yogarasasingam.Nadarajah2@rosenvilde.vgs.no

Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Sentilnathan Ponniah

Renholder

sentilnathan.ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don Rajan

Tilsynsleder

don.rajan@rosenvilde.vgs.no

Lise Ramfjord

Helsesøster

Lise.Ramfjord@rosenvilde.vgs.no

Haris Sandset-Hasic

Miljøarbeider

Haris.Sandset-Hasic@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver for MK, HS, RM og PB

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174732

Jo Helge Ansnes Schei

Pedagogisk leder språkfag

Jo.Helge.Ansnes.Schei@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Ánxela Bernárdez Touceda

Anxela.Bernardez.Touceda@rosenvilde.vgs.no

Gørill Anett Unsgård

Gorill.Anett.Unsgard@strommen.vgs.no

Paramsothy Vathilingam

Renholder

Paramsothy.Vathilingam@rosenvilde.vgs.no

Tor Ole Thuseth Wardenær

Tor.Ole.Thuseth.Wardenar@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Mette Haugsand

Pedagogisk leder helse- og oppvekstfag

mette.haugsand@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver for MK, HS, RM og PB

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174732

Restaurant- og matfag

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver for MK, HS, RM og PB

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174732

Studiespesialisering

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Avdelingsleder SSP og PB

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Tove Handeland

Rådgiver for KDA og ST

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Lærere

Ingrid Prestegård Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Henrik Rognerud Børresen

IKT-lærling

henrik.borresen@rosenvilde.vgs.no

Pernille Myhre Christiansen

Pernille.Myhre.Christiansen@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Mette Haugsand

Pedagogisk leder helse- og oppvekstfag

mette.haugsand@rosenvilde.vgs.no

Sigrid Eline Odland Hvaring

Sigrid.Eline.Odland.Hvaring@rosenvilde.vgs.no

Lars Martin Weise Håland

Lars.Martin.Weise.Haland@rosenvilde.vgs.no

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Inger-Anne Frøystadvåg Møkleby

Inger-Anne.Froystadvag.Mokleby@rosenvilde.vgs.no

Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Jo Helge Ansnes Schei

Pedagogisk leder språkfag

Jo.Helge.Ansnes.Schei@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Tor Ole Thuseth Wardenær

Tor.Ole.Thuseth.Wardenar@rosenvilde.vgs.no

Ledelse

Cathrine Selmer Altepost

Avdelingsleder

Cathrine.Selmer.Altepost@rosenvilde.vgs.no

Terje Bentzen

Rektor

Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Avdelingsleder SSP og PB

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Annikken Falkbu

Avdelingsleder for Medier og kommunikasjon og Kunst, design og arkitektur

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Ingunn Lyngstad

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag / restaurant- og matfag

ingunn.lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Eva Ruud Mitusch

Assisterende rektor

Eva.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Rådgivere

Tove Handeland

Rådgiver for KDA og ST

tove.handeland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174741

John Olav Gundersen Saxlund

Rådgiver for MK, HS, RM og PB

John.Olav.Gundersen.Saxlund@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174732

Andre ansatte

Arne Aalrust

Vaktmester

arne.aalrust@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174712

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Morten Andersen

Ikt ansvarlig

morten.andersen@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Chris Bjerke-Rajan

Tilsynsvakt

Chris.Bjerke-Rajan@stabekk.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Henrik Rognerud Børresen

IKT-lærling

henrik.borresen@rosenvilde.vgs.no

Marte Høvde

Økonomi/personalkonsulent

Marte.Hovde@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174729

Karikalan Kathravetpillai

Renholder

Karikalan.Kathravetpillai@rosenvilde.vgs.no

Yogarasasingam Nadarajah

Renholder

Yogarasasingam.Nadarajah2@rosenvilde.vgs.no

Sentilnathan Ponniah

Renholder

sentilnathan.ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don Rajan

Tilsynsleder

don.rajan@rosenvilde.vgs.no

Lise Ramfjord

Helsesøster

Lise.Ramfjord@rosenvilde.vgs.no

Haris Sandset-Hasic

Miljøarbeider

Haris.Sandset-Hasic@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Ánxela Bernárdez Touceda

Anxela.Bernardez.Touceda@rosenvilde.vgs.no

Gørill Anett Unsgård

Gorill.Anett.Unsgard@strommen.vgs.no

Paramsothy Vathilingam

Renholder

Paramsothy.Vathilingam@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no