Rektor og ledelse

Kontaktpersoner

Terje Bentzen

Rektor

E-post Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Eva Ruud Mitusch

Assisterende rektor

E-post Eva.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Terje Horneland

Avdelingsleder for elevtjenester

E-post terje.horneland@rosenvilde.vgs.no

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

E-post anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Anders Lindhjem-Godal

Avdelingsleder for studiespesialisering og fellesfag

E-post Anders.Lindhjem-Godal@rosenvilde.vgs.no

Ingunn Lyngstad

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag / restaurant- og matfag

E-post ingunn.lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Annikken Falkbu

Avdelingsleder for Medier og kommunikasjon og Kunst, design og arkitektur/Studiespesialisering med formgivingsfag

E-post Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no