Ansatte

Alle ansatte

Ingrid Prestegard Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Morten Andersen

Ikt ansvarlig

morten.andersen@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Henrik Rognerud Børresen

IKT-lærling

henrik.borresen@rosenvilde.vgs.no

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Reinhard Andreas Gerschberger

Reinhard.Andreas.Gerschberger@rosenvilde.vgs.no

Marianne Gjestrum

Rådgiver

Marianne.Gjestrum@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Haris Hasic

Miljøarbeider

Haris.Hasic@rosenvilde.vgs.no

Sigrid Eline Odland Hvaring

Sigrid.Eline.Odland.Hvaring@rosenvilde.vgs.no

Karikalan Kathravetpillai

Renholder

Karikalan.Kathravetpillai@rosenvilde.vgs.no

Beatrice Akuvi Hosen Kumordzie

Beatrice.Akuvi.Hosen.Kumordzie@rosenvilde.vgs.no

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Knut Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Knut.Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Sentilnathan Ponniah

Renholder

sentilnathan.ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don W. Rajan

Tilsynsleder

Don.W.Rajan@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Param Sothy Vathilingam

Renholder

Param.Sothy.Vathilingam@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no

Nadarajah Yogarasasingham

Renholder

Nadarajah.Yogarasasingham@rosenvilde.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Restaurant- og matfag

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Studiespesialisering

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Lærere

Ingrid Prestegard Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Reinhard Andreas Gerschberger

Reinhard.Andreas.Gerschberger@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Sigrid Eline Odland Hvaring

Sigrid.Eline.Odland.Hvaring@rosenvilde.vgs.no

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Knut Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Knut.Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Rådgivere

Andre ansatte

Morten Andersen

Ikt ansvarlig

morten.andersen@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Henrik Rognerud Børresen

IKT-lærling

henrik.borresen@rosenvilde.vgs.no

Haris Hasic

Miljøarbeider

Haris.Hasic@rosenvilde.vgs.no

Karikalan Kathravetpillai

Renholder

Karikalan.Kathravetpillai@rosenvilde.vgs.no

Beatrice Akuvi Hosen Kumordzie

Beatrice.Akuvi.Hosen.Kumordzie@rosenvilde.vgs.no

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Sentilnathan Ponniah

Renholder

sentilnathan.ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don W. Rajan

Tilsynsleder

Don.W.Rajan@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Param Sothy Vathilingam

Renholder

Param.Sothy.Vathilingam@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no

Nadarajah Yogarasasingham

Renholder

Nadarajah.Yogarasasingham@rosenvilde.vgs.no