Ansatte

Alle ansatte

Sylvia Aakervik

Pedagogisk leder norsk. Rådgiver

Sylvia.Aakervik@rosenvilde.vgs.no

Arne Aalrust

Driftsleder

arne.aalrust@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 96 01 03 60

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Ingrid Prestegard Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Terje Bentzen

Rektor

Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 90 19 99 22

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Pernille Myhre Christiansen

Pernille.Myhre.Christiansen@rosenvilde.vgs.no

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Avdelingsleder

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 95 28 49 95

Annikken Falkbu

Avdelingsleder

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 97 59 22 70

Gerard Garro Blanco

Gerard.Garro.Blanco@valler.vgs.no

Reinhard-Andreas Gerschberger

Reinhard-Andreas.Gerschberger@rosenvilde.vgs.no

Marianne Bakken Gjestrum

Rådgiver

Marianne.Bakken.Gjestrum@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174732

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Lina-Marie Ulvestad Halås

Lina-Marie.Ulvestad.Halas@rosenvilde.vgs.no

Sigrid Eline Odland Hvaring

Sigrid.Eline.Odland.Hvaring@rosenvilde.vgs.no

Lars Martin Weise Håland

Lars.Martin.Weise.Haland@rosenvilde.vgs.no

Kathravetpillai Karikalan

Renholder

Kathravetpillai.Karikalan@rosenvilde.vgs.no

Ellen Christiansen Koszykowski

Ellen.Christiansen.Koszykowski@rosenvilde.vgs.no

Beatrice Akuvi Hosen Kumordzie

Beatrice.Akuvi.Hosen.Kumordzie@rosenvilde.vgs.no

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 95 02 23 58

Ingunn Brita Lyngstad

Avdelingsleder

Ingunn.Brita.Lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 92 85 36 73

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Eva Marie Ruud Mitusch

Ass. rektor

Eva.Marie.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 91 13 29 21

Inger Anne Frøystadvåg Møkleby

Inger.Anne.Froystadvag.Mokleby@rosenvilde.vgs.no

Yogarasasingam Nadarajah

Renholder

Yogarasasingam.Nadarajah@rosenvilde.vgs.no

Knut Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Knut.Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Senthilnathan Ponniah

Renholder

Senthilnathan.Ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don Wincelaus Rajan

Tilsynsleder

Don.Wincelaus.Rajan@rosenvilde.vgs.no

Mariell Christine Melvold Ramberg

Mariell.Christine.Melvold.Ramberg@rosenvilde.vgs.no

Emil Martinius Lindholm Ravn

Emil.Martinius.Lindholm.Ravn@rosenvilde.vgs.no

Haris Sandset-Hasic

Miljøarbeider

Haris.Sandset-Hasic@rosenvilde.vgs.no

Cathrine Selmer Altepost

Avdelingsleder

Cathrine.Selmer.Altepost@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 48 03 36 04

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Param Sothy Vaithilingam

Renholder

Param.Sothy.Vaithilingam@rosenvilde.vgs.no

Tor Ole Thuseth Wardenær

Tor.Ole.Thuseth.Wardenar@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no

Helse- og oppvekstfag

Restaurant- og matfag

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Studiespesialisering

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Avdelingsleder

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 95 28 49 95

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Lærere

Sylvia Aakervik

Pedagogisk leder norsk. Rådgiver

Sylvia.Aakervik@rosenvilde.vgs.no

Ingrid Prestegard Alvarstein

Pedagogisk leder realfag

Ingrid.Prestegard.Alvarstein@rosenvilde.vgs.no

Anne Bjåland

Pedagogisk leder restaurant- og matfag

anne.bjaland@rosenvilde.vgs.no

Pernille Myhre Christiansen

Pernille.Myhre.Christiansen@rosenvilde.vgs.no

Reinhard-Andreas Gerschberger

Reinhard-Andreas.Gerschberger@rosenvilde.vgs.no

Inger Elisabeth Løchen Grenborgen

Inger.Elisabeth.Lochen.Grenborgen@rosenvilde.vgs.no

Lina-Marie Ulvestad Halås

Lina-Marie.Ulvestad.Halas@rosenvilde.vgs.no

Sigrid Eline Odland Hvaring

Sigrid.Eline.Odland.Hvaring@rosenvilde.vgs.no

Lars Martin Weise Håland

Lars.Martin.Weise.Haland@rosenvilde.vgs.no

Ellen Christiansen Koszykowski

Ellen.Christiansen.Koszykowski@rosenvilde.vgs.no

Ennio Ermanno Martinuzzi

Pedagogisk leder Kunst, Design og arkitektur

Ennio.Ermanno.Martinuzzi@rosenvilde.vgs.no

Inger Anne Frøystadvåg Møkleby

Inger.Anne.Froystadvag.Mokleby@rosenvilde.vgs.no

Knut Jørgen Tjoflaat Nygaard

Faglig-pedagogisk leder medier og kommunikasjon

Knut.Jorgen.Tjoflaat.Nygaard@rosenvilde.vgs.no

Mette Nilsen Skorge

Ped. leder norsk

Mette.Nilsen.Skorge@rosenvilde.vgs.no

Tor Ole Thuseth Wardenær

Tor.Ole.Thuseth.Wardenar@rosenvilde.vgs.no

Ledelse

Arne Aalrust

Driftsleder

arne.aalrust@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 96 01 03 60

Terje Bentzen

Rektor

Terje.Bentzen@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 90 19 99 22

Anne Jorunn Heggdal Engesæt

Avdelingsleder

Anne.Jorunn.Heggdal.Engesat@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 95 28 49 95

Annikken Falkbu

Avdelingsleder

Annikken.Falkbu@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 97 59 22 70

Anna Kvinnsland

Administrasjonsleder

anna.kvinnsland@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 95 02 23 58

Ingunn Brita Lyngstad

Avdelingsleder

Ingunn.Brita.Lyngstad@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 92 85 36 73

Eva Marie Ruud Mitusch

Ass. rektor

Eva.Marie.Ruud.Mitusch@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 91 13 29 21

Cathrine Selmer Altepost

Avdelingsleder

Cathrine.Selmer.Altepost@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 48 03 36 04

Rådgivere

Sylvia Aakervik

Pedagogisk leder norsk. Rådgiver

Sylvia.Aakervik@rosenvilde.vgs.no

Marianne Bakken Gjestrum

Rådgiver

Marianne.Bakken.Gjestrum@rosenvilde.vgs.no

Tlf: 67174732

Andre ansatte

Antonyraj Alfred Mariyampillai

Renholder

Antonyraj.Alfred.Mariyampillai@rosenvilde.vgs.no

Jenan Balasingam

Renholder

Jenan.Balasingam@rosenvilde.vgs.no

Hege Balberg

Bibliotekar

hege.balberg@rosenvilde.vgs.no

Anita Bjurhult

Kontor/resepsjon

anita.bjurhult@rosenvilde.vgs.no

Gerard Garro Blanco

Gerard.Garro.Blanco@valler.vgs.no

Kathravetpillai Karikalan

Renholder

Kathravetpillai.Karikalan@rosenvilde.vgs.no

Beatrice Akuvi Hosen Kumordzie

Beatrice.Akuvi.Hosen.Kumordzie@rosenvilde.vgs.no

Yogarasasingam Nadarajah

Renholder

Yogarasasingam.Nadarajah@rosenvilde.vgs.no

Senthilnathan Ponniah

Renholder

Senthilnathan.Ponniah@rosenvilde.vgs.no

Don Wincelaus Rajan

Tilsynsleder

Don.Wincelaus.Rajan@rosenvilde.vgs.no

Mariell Christine Melvold Ramberg

Mariell.Christine.Melvold.Ramberg@rosenvilde.vgs.no

Emil Martinius Lindholm Ravn

Emil.Martinius.Lindholm.Ravn@rosenvilde.vgs.no

Haris Sandset-Hasic

Miljøarbeider

Haris.Sandset-Hasic@rosenvilde.vgs.no

Hildegunn Torvik

kontor/resepsjon

Hildegunn.Torvik@rosenvilde.vgs.no

Param Sothy Vaithilingam

Renholder

Param.Sothy.Vaithilingam@rosenvilde.vgs.no

Sugandi Yogarasasingam

Renholder

Sugandi.Yogarasasingam@rosenvilde.vgs.no